Abigail Peach
| Born | April 13, 1999 |
|---|---|
| Birthplace | Detroit, Michigan, United States |
| Ethnicity | Caucasian |
| Hair color | Blonde |
| Eye color | Green |
| Height | 5'6" (167 cm) |
| Weight | 129 lbs (59 kg) |
| Body type | Average |
| Measurements | 34-27-36 |
| Bra/Cup size | 34A |
| Boobs | Real/Natural |