Abigail Mac
| Born | June 2, 1988 |
|---|---|
| Birthplace | Baltimore, Maryland, United States |
| Ethnicity | Caucasian |
| Hair color | Brown |
| Eye color | Brown |
| Height | 5'2" (157 cm) |
| Weight | 107 lbs (49 kg) |
| Body type | Slim |
| Measurements | 34-24-36 |
| Bra/Cup size | 34D |
| Boobs | Fake/Enhanced |
| Born | June 2, 1988 |
|---|---|
| Birthplace | Baltimore, Maryland, United States |
| Ethnicity | Caucasian |
| Hair color | Brown |
| Eye color | Brown |
| Height | 5'2" (157 cm) |
| Weight | 107 lbs (49 kg) |
| Body type | Slim |
| Measurements | 34-24-36 |
| Bra/Cup size | 34D |
| Boobs | Fake/Enhanced |