Nicole Luva
| Born | December 29, 2004 |
|---|---|
| Birthplace | Columbus, Ohio, United States |
| Ethnicity | Mixed-race (primarily Black) |
| Hair color | Brown |
| Eye color | Brown |
| Height | 5'3" (160 cm) |
| Weight | 123 lbs (56 kg) |
| Body type | Average |
| Measurements | 33-27-38 |
| Bra/Cup size | 34A |
| Boobs | Real/Natural |