Pamela Morrison
| Born | January 23, 1997 |
|---|---|
| Birthplace | California, United States |
| Ethnicity | Caucasian |
| Hair color | Blonde |
| Eye color | Brown |
| Height | 5'1" (154 cm) |
| Weight | 99 lbs (45 kg) |
| Body type | Slim |
| Measurements | 32-22-34 |
| Bra/Cup size | 32B |
| Boobs | Real/Natural |
| Born | January 23, 1997 |
|---|---|
| Birthplace | California, United States |
| Ethnicity | Caucasian |
| Hair color | Blonde |
| Eye color | Brown |
| Height | 5'1" (154 cm) |
| Weight | 99 lbs (45 kg) |
| Body type | Slim |
| Measurements | 32-22-34 |
| Bra/Cup size | 32B |
| Boobs | Real/Natural |