Chloe Carter
| Born | January 27, 1997 |
|---|---|
| Birthplace | Las Vegas, Nevada, United States |
| Ethnicity | Caucasian |
| Hair color | Auburn |
| Eye color | Blue |
| Height | 5'2" (157 cm) |
| Weight | 121 lbs (55 kg) |
| Body type | Average |
| Measurements | 33-26-37 |
| Bra/Cup size | A |
| Boobs | Real/Natural |
| Born | January 27, 1997 |
|---|---|
| Birthplace | Las Vegas, Nevada, United States |
| Ethnicity | Caucasian |
| Hair color | Auburn |
| Eye color | Blue |
| Height | 5'2" (157 cm) |
| Weight | 121 lbs (55 kg) |
| Body type | Average |
| Measurements | 33-26-37 |
| Bra/Cup size | A |
| Boobs | Real/Natural |