Sierra Day
| Born | December 25, 1986 |
|---|---|
| Birthplace | Los Angeles, United States |
| Ethnicity | Caucasian |
| Hair color | Blonde |
| Eye color | Blue |
| Height | 5'7" (170 cm) |
| Weight | 121 lbs (55 kg) |
| Body type | Average |
| Measurements | 34-25-36 |
| Bra/Cup size | 34C |
| Boobs | Real/Natural |
| Born | December 25, 1986 |
|---|---|
| Birthplace | Los Angeles, United States |
| Ethnicity | Caucasian |
| Hair color | Blonde |
| Eye color | Blue |
| Height | 5'7" (170 cm) |
| Weight | 121 lbs (55 kg) |
| Body type | Average |
| Measurements | 34-25-36 |
| Bra/Cup size | 34C |
| Boobs | Real/Natural |