Jade Luv
| Born | February 27, 1993 |
|---|---|
| Birthplace | Mongolia |
| Ethnicity | Asian |
| Hair color | Black |
| Eye color | Brown |
| Height | 5'4" (162 cm) |
| Weight | 130 lbs (59 kg) |
| Body type | Slim |
| Measurements | 34-24-36 |
| Bra/Cup size | 34B |
| Boobs | Real/Natural |
| Born | February 27, 1993 |
|---|---|
| Birthplace | Mongolia |
| Ethnicity | Asian |
| Hair color | Black |
| Eye color | Brown |
| Height | 5'4" (162 cm) |
| Weight | 130 lbs (59 kg) |
| Body type | Slim |
| Measurements | 34-24-36 |
| Bra/Cup size | 34B |
| Boobs | Real/Natural |