Samantha Rone
| Born | June 22, 1996 |
|---|---|
| Birthplace | Orlando, Florida, United States |
| Ethnicity | Caucasian |
| Hair color | Blonde |
| Eye color | Blue |
| Height | 5'4" (162 cm) |
| Weight | 112 lbs (51 kg) |
| Body type | Average |
| Measurements | 36B-26-32 |
| Bra/Cup size | 36B |
| Boobs | Real/Natural |
| Born | June 22, 1996 |
|---|---|
| Birthplace | Orlando, Florida, United States |
| Ethnicity | Caucasian |
| Hair color | Blonde |
| Eye color | Blue |
| Height | 5'4" (162 cm) |
| Weight | 112 lbs (51 kg) |
| Body type | Average |
| Measurements | 36B-26-32 |
| Bra/Cup size | 36B |
| Boobs | Real/Natural |