Lena Paul
| Born | October 12, 1993 |
|---|---|
| Birthplace | DeLand, Florida, United States |
| Ethnicity | Caucasian |
| Hair color | Blonde |
| Eye color | Blue |
| Height | 5'4" (162 cm) |
| Weight | 128 lbs (58 kg) |
| Body type | Average |
| Measurements | 36-25-36 |
| Bra/Cup size | 32F |
| Boobs | Real/Natural |
| Born | October 12, 1993 |
|---|---|
| Birthplace | DeLand, Florida, United States |
| Ethnicity | Caucasian |
| Hair color | Blonde |
| Eye color | Blue |
| Height | 5'4" (162 cm) |
| Weight | 128 lbs (58 kg) |
| Body type | Average |
| Measurements | 36-25-36 |
| Bra/Cup size | 32F |
| Boobs | Real/Natural |