Arielle Faye
| Born | December 15, 1992 |
|---|---|
| Birthplace | Los Angeles, California, United States |
| Ethnicity | Mixed-race (primarily Latin) |
| Hair color | Brown |
| Eye color | Brown |
| Height | 4'11" (149 cm) |
| Weight | 95 lbs (43 kg) |
| Body type | Slim |
| Measurements | 33-23-34 |
| Bra/Cup size | 32A |
| Boobs | Real/Natural |