Rylee Renee
| Born | December 31, 1995 |
|---|---|
| Birthplace | Colorado, United States |
| Ethnicity | Caucasian |
| Hair color | Brown |
| Eye color | Hazel |
| Height | 5'8" (172 cm) |
| Weight | 123 lbs (56 kg) |
| Body type | Slim |
| Measurements | 34-22-32 |
| Bra/Cup size | 34A |
| Boobs | Real/Natural |
| Born | December 31, 1995 |
|---|---|
| Birthplace | Colorado, United States |
| Ethnicity | Caucasian |
| Hair color | Brown |
| Eye color | Hazel |
| Height | 5'8" (172 cm) |
| Weight | 123 lbs (56 kg) |
| Body type | Slim |
| Measurements | 34-22-32 |
| Bra/Cup size | 34A |
| Boobs | Real/Natural |