Paisley Porter
| Born | October 13, 1995 |
|---|---|
| Birthplace | Austin, Texas, United States |
| Ethnicity | Caucasian |
| Hair color | Blonde |
| Eye color | Blue |
| Height | 5'5" (165 cm) |
| Weight | 130 lbs (59 kg) |
| Body type | Slim |
| Measurements | 32-24-32 |
| Bra/Cup size | 32D |
| Boobs | Fake/Enhanced |
| Born | October 13, 1995 |
|---|---|
| Birthplace | Austin, Texas, United States |
| Ethnicity | Caucasian |
| Hair color | Blonde |
| Eye color | Blue |
| Height | 5'5" (165 cm) |
| Weight | 130 lbs (59 kg) |
| Body type | Slim |
| Measurements | 32-24-32 |
| Bra/Cup size | 32D |
| Boobs | Fake/Enhanced |