Eden Sin
| Born | July 7, 1995 |
|---|---|
| Birthplace | Jacksonville, North Carolina, United States |
| Ethnicity | Other |
| Hair color | Black |
| Eye color | Brown |
| Height | 5'4" (162 cm) |
| Weight | 115 lbs (52 kg) |
| Body type | Average |
| Measurements | 31-25-35 |
| Bra/Cup size | A |
| Boobs | Real/Natural |
| Born | July 7, 1995 |
|---|---|
| Birthplace | Jacksonville, North Carolina, United States |
| Ethnicity | Other |
| Hair color | Black |
| Eye color | Brown |
| Height | 5'4" (162 cm) |
| Weight | 115 lbs (52 kg) |
| Body type | Average |
| Measurements | 31-25-35 |
| Bra/Cup size | A |
| Boobs | Real/Natural |