Naudi Nala
| Born | July 27, 1997 |
|---|---|
| Birthplace | Oklahoma City, Oklahoma, United States |
| Ethnicity | Latin |
| Hair color | Blonde |
| Eye color | Brown |
| Height | 5'7" (170 cm) |
| Weight | 121 lbs (55 kg) |
| Body type | Slim |
| Measurements | 34-24-34 |
| Bra/Cup size | 34C |
| Boobs | Real/Natural |
| Born | July 27, 1997 |
|---|---|
| Birthplace | Oklahoma City, Oklahoma, United States |
| Ethnicity | Latin |
| Hair color | Blonde |
| Eye color | Brown |
| Height | 5'7" (170 cm) |
| Weight | 121 lbs (55 kg) |
| Body type | Slim |
| Measurements | 34-24-34 |
| Bra/Cup size | 34C |
| Boobs | Real/Natural |