Indica Monroe
| Born | June 17, 2001 |
|---|---|
| Birthplace | Phoenix, Arizona, United States |
| Ethnicity | Caucasian |
| Hair color | Brown |
| Eye color | Blue |
| Height | 5'4" (162 cm) |
| Weight | 145 lbs (66 kg) |
| Body type | Chubby |
| Measurements | 32DD-30-38 |
| Bra/Cup size | 32DD |
| Boobs | Real/Natural |
| Born | June 17, 2001 |
|---|---|
| Birthplace | Phoenix, Arizona, United States |
| Ethnicity | Caucasian |
| Hair color | Brown |
| Eye color | Blue |
| Height | 5'4" (162 cm) |
| Weight | 145 lbs (66 kg) |
| Body type | Chubby |
| Measurements | 32DD-30-38 |
| Bra/Cup size | 32DD |
| Boobs | Real/Natural |