Aria Sloane
| Born | October 6, 1999 |
|---|---|
| Birthplace | Arizona, United States |
| Ethnicity | Caucasian |
| Hair color | Brown |
| Eye color | Brown |
| Height | 5'9" (175 cm) |
| Weight | 130 lbs (59 kg) |
| Body type | Average |
| Measurements | 36-25-36 |
| Bra/Cup size | 32D |
| Boobs | Real/Natural |
| Born | October 6, 1999 |
|---|---|
| Birthplace | Arizona, United States |
| Ethnicity | Caucasian |
| Hair color | Brown |
| Eye color | Brown |
| Height | 5'9" (175 cm) |
| Weight | 130 lbs (59 kg) |
| Body type | Average |
| Measurements | 36-25-36 |
| Bra/Cup size | 32D |
| Boobs | Real/Natural |