Hazel Moore
| Born | June 9, 2000 |
|---|---|
| Birthplace | New York, New York, United States |
| Ethnicity | Caucasian |
| Hair color | Brown |
| Eye color | Hazel |
| Height | 5'7" (170 cm) |
| Weight | 121 lbs (55 kg) |
| Body type | Slim |
| Measurements | 34-27-34 |
| Bra/Cup size | 34D |
| Boobs | Real/Natural |
| Born | June 9, 2000 |
|---|---|
| Birthplace | New York, New York, United States |
| Ethnicity | Caucasian |
| Hair color | Brown |
| Eye color | Hazel |
| Height | 5'7" (170 cm) |
| Weight | 121 lbs (55 kg) |
| Body type | Slim |
| Measurements | 34-27-34 |
| Bra/Cup size | 34D |
| Boobs | Real/Natural |