Raven Lane
| Born | June 13, 1997 |
|---|---|
| Birthplace | United States |
| Ethnicity | Caucasian |
| Hair color | Black |
| Eye color | Hazel |
| Height | 5'6" (167 cm) |
| Weight | 120 lbs (54 kg) |
| Body type | Slim |
| Measurements | 35-24-38 |
| Bra/Cup size | 32C |
| Boobs | Real/Natural |
| Born | June 13, 1997 |
|---|---|
| Birthplace | United States |
| Ethnicity | Caucasian |
| Hair color | Black |
| Eye color | Hazel |
| Height | 5'6" (167 cm) |
| Weight | 120 lbs (54 kg) |
| Body type | Slim |
| Measurements | 35-24-38 |
| Bra/Cup size | 32C |
| Boobs | Real/Natural |