Krysta Kaos
| Born | August 5, 1989 |
|---|---|
| Birthplace | Los Angeles, California, United States |
| Ethnicity | Caucasian |
| Hair color | Black |
| Eye color | Blue |
| Height | 5'4" (162 cm) |
| Weight | 110 lbs (50 kg) |
| Body type | Slim |
| Measurements | 29-24-32 |
| Bra/Cup size | A |
| Boobs | Real/Natural |
| Born | August 5, 1989 |
|---|---|
| Birthplace | Los Angeles, California, United States |
| Ethnicity | Caucasian |
| Hair color | Black |
| Eye color | Blue |
| Height | 5'4" (162 cm) |
| Weight | 110 lbs (50 kg) |
| Body type | Slim |
| Measurements | 29-24-32 |
| Bra/Cup size | A |
| Boobs | Real/Natural |