Lily Lane
| Born | August 12, 1987 |
|---|---|
| Birthplace | San Diego, California, United States |
| Ethnicity | Latin |
| Hair color | Black |
| Eye color | Brown |
| Height | 5'4" (162 cm) |
| Weight | 120 lbs (54 kg) |
| Body type | Slim |
| Measurements | 32-26-36 |
| Bra/Cup size | 32DD |
| Boobs | Fake/Enhanced |
| Born | August 12, 1987 |
|---|---|
| Birthplace | San Diego, California, United States |
| Ethnicity | Latin |
| Hair color | Black |
| Eye color | Brown |
| Height | 5'4" (162 cm) |
| Weight | 120 lbs (54 kg) |
| Body type | Slim |
| Measurements | 32-26-36 |
| Bra/Cup size | 32DD |
| Boobs | Fake/Enhanced |