Tiffany Watson
| Born | October 2, 1995 |
|---|---|
| Birthplace | Boise, Idaho, United States |
| Ethnicity | Caucasian |
| Hair color | Blonde |
| Eye color | Green |
| Height | 5'7" (170 cm) |
| Weight | 128 lbs (58 kg) |
| Body type | Slim |
| Measurements | 36-27-38 |
| Bra/Cup size | 34C |
| Boobs | Fake/Enhanced |
| Born | October 2, 1995 |
|---|---|
| Birthplace | Boise, Idaho, United States |
| Ethnicity | Caucasian |
| Hair color | Blonde |
| Eye color | Green |
| Height | 5'7" (170 cm) |
| Weight | 128 lbs (58 kg) |
| Body type | Slim |
| Measurements | 36-27-38 |
| Bra/Cup size | 34C |
| Boobs | Fake/Enhanced |