Kacie Castle
| Born | December 8, 1987 |
|---|---|
| Birthplace | Miami, Florida, United States |
| Ethnicity | Mixed-race (primarily Latin) |
| Hair color | Brown |
| Eye color | Brown |
| Height | 5'4" (162 cm) |
| Weight | 112 lbs (51 kg) |
| Body type | Slim |
| Measurements | 34-24-28 |
| Bra/Cup size | 34A |
| Boobs | Real/Natural |