Cadence Lux
| Born | April 23, 1992 |
|---|---|
| Birthplace | New York, New York, United States |
| Ethnicity | Caucasian |
| Hair color | Blonde |
| Eye color | Blue |
| Height | 5'4" (162 cm) |
| Weight | 130 lbs (59 kg) |
| Body type | Average |
| Measurements | 34-28-36 |
| Bra/Cup size | 34B |
| Boobs | Real/Natural |
| Born | April 23, 1992 |
|---|---|
| Birthplace | New York, New York, United States |
| Ethnicity | Caucasian |
| Hair color | Blonde |
| Eye color | Blue |
| Height | 5'4" (162 cm) |
| Weight | 130 lbs (59 kg) |
| Body type | Average |
| Measurements | 34-28-36 |
| Bra/Cup size | 34B |
| Boobs | Real/Natural |