Brittany Shae
| Born | July 15, 1991 |
|---|---|
| Birthplace | Miami, Florida, United States |
| Ethnicity | Caucasian |
| Hair color | Black |
| Eye color | Brown |
| Height | 5'4" (162 cm) |
| Weight | 126 lbs (57 kg) |
| Body type | Average |
| Measurements | 36-26-37 |
| Bra/Cup size | 34C |
| Boobs | Real/Natural |
| Born | July 15, 1991 |
|---|---|
| Birthplace | Miami, Florida, United States |
| Ethnicity | Caucasian |
| Hair color | Black |
| Eye color | Brown |
| Height | 5'4" (162 cm) |
| Weight | 126 lbs (57 kg) |
| Body type | Average |
| Measurements | 36-26-37 |
| Bra/Cup size | 34C |
| Boobs | Real/Natural |