Katya Rodriguez
| Born | January 8, 1997 |
|---|---|
| Birthplace | Illinois, United States |
| Ethnicity | Latin |
| Hair color | Brown |
| Eye color | Brown |
| Height | 5'3" (160 cm) |
| Weight | 106 lbs (48 kg) |
| Body type | Slim |
| Measurements | 32-24-36 |
| Bra/Cup size | 32B |
| Boobs | Fake/Enhanced |
| Born | January 8, 1997 |
|---|---|
| Birthplace | Illinois, United States |
| Ethnicity | Latin |
| Hair color | Brown |
| Eye color | Brown |
| Height | 5'3" (160 cm) |
| Weight | 106 lbs (48 kg) |
| Body type | Slim |
| Measurements | 32-24-36 |
| Bra/Cup size | 32B |
| Boobs | Fake/Enhanced |