Asa Akira
| Born | January 3, 1986 |
|---|---|
| Birthplace | New York, New York, United States |
| Ethnicity | Asian |
| Hair color | Black |
| Eye color | Brown |
| Height | 157 cm (5'2") |
| Weight | 48 kg (105 lbs) |
| Body type | Slim |
| Measurements | 32-24-33 |
| Bra/cup size | 32C |
| Boobs | Fake/Enhanced |
| Born | January 3, 1986 |
|---|---|
| Birthplace | New York, New York, United States |
| Ethnicity | Asian |
| Hair color | Black |
| Eye color | Brown |
| Height | 157 cm (5'2") |
| Weight | 48 kg (105 lbs) |
| Body type | Slim |
| Measurements | 32-24-33 |
| Bra/cup size | 32C |
| Boobs | Fake/Enhanced |