Luna Mills
| Born | June 26, 2002 |
|---|---|
| Birthplace | California, United States |
| Ethnicity | Asian |
| Hair color | Black |
| Eye color | Brown |
| Height | 5'2" (157 cm) |
| Weight | 120 lbs (54 kg) |
| Body type | Average |
| Measurements | 32-25-36 |
| Bra/Cup size | 32DD |
| Boobs | Real/Natural |
| Born | June 26, 2002 |
|---|---|
| Birthplace | California, United States |
| Ethnicity | Asian |
| Hair color | Black |
| Eye color | Brown |
| Height | 5'2" (157 cm) |
| Weight | 120 lbs (54 kg) |
| Body type | Average |
| Measurements | 32-25-36 |
| Bra/Cup size | 32DD |
| Boobs | Real/Natural |