Jazlyn Ray
| Born | May 24, 2000 |
|---|---|
| Birthplace | Scottsdale, Arizona, United States |
| Ethnicity | Caucasian |
| Hair color | Blonde |
| Eye color | Blue |
| Height | 5'4" (162 cm) |
| Weight | 120 lbs (54 kg) |
| Body type | Slim |
| Measurements | 32-25-34 |
| Bra/Cup size | 32D |
| Boobs | Real/Natural |
| Born | May 24, 2000 |
|---|---|
| Birthplace | Scottsdale, Arizona, United States |
| Ethnicity | Caucasian |
| Hair color | Blonde |
| Eye color | Blue |
| Height | 5'4" (162 cm) |
| Weight | 120 lbs (54 kg) |
| Body type | Slim |
| Measurements | 32-25-34 |
| Bra/Cup size | 32D |
| Boobs | Real/Natural |