Payton Preslee
| Born | February 24, 1994 |
|---|---|
| Birthplace | Poland |
| Ethnicity | Caucasian |
| Hair color | Black |
| Eye color | Blue |
| Height | 5'3" (160 cm) |
| Weight | 130 lbs (59 kg) |
| Body type | Average |
| Measurements | 36-26-39 |
| Bra/Cup size | 36F |
| Boobs | Fake/Enhanced |
| Born | February 24, 1994 |
|---|---|
| Birthplace | Poland |
| Ethnicity | Caucasian |
| Hair color | Black |
| Eye color | Blue |
| Height | 5'3" (160 cm) |
| Weight | 130 lbs (59 kg) |
| Body type | Average |
| Measurements | 36-26-39 |
| Bra/Cup size | 36F |
| Boobs | Fake/Enhanced |