Emma Indica
| Born | January 8, 2003 |
|---|---|
| Birthplace | United States |
| Ethnicity | Caucasian |
| Hair color | Black |
| Eye color | Blue |
| Height | 5'7" (170 cm) |
| Weight | 141 lbs (64 kg) |
| Body type | Average |
| Measurements | 36-26-38 |
| Bra/Cup size | 36D |
| Boobs | Real/Natural |
| Born | January 8, 2003 |
|---|---|
| Birthplace | United States |
| Ethnicity | Caucasian |
| Hair color | Black |
| Eye color | Blue |
| Height | 5'7" (170 cm) |
| Weight | 141 lbs (64 kg) |
| Body type | Average |
| Measurements | 36-26-38 |
| Bra/Cup size | 36D |
| Boobs | Real/Natural |