Monica Sage
| Born | October 4, 1998 |
|---|---|
| Birthplace | Kazakhstan |
| Ethnicity | Asian |
| Hair color | Brown |
| Eye color | Brown |
| Height | 5'0" (152 cm) |
| Weight | 114 lbs (52 kg) |
| Body type | Average |
| Measurements | 35-28-36 |
| Bra/Cup size | 32C |
| Boobs | Real/Natural |
| Born | October 4, 1998 |
|---|---|
| Birthplace | Kazakhstan |
| Ethnicity | Asian |
| Hair color | Brown |
| Eye color | Brown |
| Height | 5'0" (152 cm) |
| Weight | 114 lbs (52 kg) |
| Body type | Average |
| Measurements | 35-28-36 |
| Bra/Cup size | 32C |
| Boobs | Real/Natural |