Khloe Kingsley
| Born | April 7, 2000 |
|---|---|
| Birthplace | Temecula, California, United States |
| Ethnicity | Caucasian |
| Hair color | Brown |
| Eye color | Brown |
| Height | 5'8" (172 cm) |
| Weight | 125 lbs (57 kg) |
| Body type | Slim |
| Measurements | 32-24-35 |
| Bra/Cup size | 32A |
| Boobs | Real/Natural |