Janice Griffith
| Born | July 3, 1995 |
|---|---|
| Birthplace | New York, New York, United States |
| Ethnicity | Caucasian |
| Hair color | Blonde |
| Eye color | Brown |
| Height | 5'2" (157 cm) |
| Weight | 115 lbs (52 kg) |
| Body type | Slim |
| Measurements | 32-23-32 |
| Bra/Cup size | 30C |
| Boobs | Real/Natural |
| Born | July 3, 1995 |
|---|---|
| Birthplace | New York, New York, United States |
| Ethnicity | Caucasian |
| Hair color | Blonde |
| Eye color | Brown |
| Height | 5'2" (157 cm) |
| Weight | 115 lbs (52 kg) |
| Body type | Slim |
| Measurements | 32-23-32 |
| Bra/Cup size | 30C |
| Boobs | Real/Natural |