Angelina Valentine
| Born | September 19, 1986 |
|---|---|
| Birthplace | Kentucky, United States |
| Ethnicity | Latin |
| Hair color | Brown |
| Eye color | Brown |
| Height | 5'4" (162 cm) |
| Weight | 114 lbs (52 kg) |
| Body type | Slim |
| Measurements | 34-24-35 |
| Bra/Cup size | 34DD |
| Boobs | Fake/Enhanced |
| Born | September 19, 1986 |
|---|---|
| Birthplace | Kentucky, United States |
| Ethnicity | Latin |
| Hair color | Brown |
| Eye color | Brown |
| Height | 5'4" (162 cm) |
| Weight | 114 lbs (52 kg) |
| Body type | Slim |
| Measurements | 34-24-35 |
| Bra/Cup size | 34DD |
| Boobs | Fake/Enhanced |