Kalina Ryu
| Born | December 14, 1984 |
|---|---|
| Birthplace | North Carolina, United States |
| Ethnicity | Mixed-race (primarily Asian) |
| Hair color | Black |
| Eye color | Brown |
| Height | 5'4" (162 cm) |
| Body type | Slim |
| Measurements | 34-29-33 |
| Bra/Cup size | 34A |
| Boobs | Real/Natural |
| Born | December 14, 1984 |
|---|---|
| Birthplace | North Carolina, United States |
| Ethnicity | Mixed-race (primarily Asian) |
| Hair color | Black |
| Eye color | Brown |
| Height | 5'4" (162 cm) |
| Body type | Slim |
| Measurements | 34-29-33 |
| Bra/Cup size | 34A |
| Boobs | Real/Natural |