Jodi Taylor
| Born | July 25, 1991 |
|---|---|
| Birthplace | Phoenix, Arizona, United States |
| Ethnicity | Caucasian |
| Hair color | Red |
| Eye color | Brown |
| Height | 5'5" (165 cm) |
| Weight | 139 lbs (63 kg) |
| Body type | Average |
| Measurements | 34-22-32 |
| Bra/Cup size | 34B |
| Boobs | Real/Natural |
| Born | July 25, 1991 |
|---|---|
| Birthplace | Phoenix, Arizona, United States |
| Ethnicity | Caucasian |
| Hair color | Red |
| Eye color | Brown |
| Height | 5'5" (165 cm) |
| Weight | 139 lbs (63 kg) |
| Body type | Average |
| Measurements | 34-22-32 |
| Bra/Cup size | 34B |
| Boobs | Real/Natural |