Misha Cross
| Born | November 27, 1989 |
|---|---|
| Birthplace | Braniewo, Warmian-Masurian, Poland |
| Ethnicity | Caucasian |
| Hair color | Brown |
| Eye color | Blue |
| Height | 5'5" (165 cm) |
| Weight | 110 lbs (50 kg) |
| Body type | Slim |
| Measurements | 32-25-36 |
| Bra/Cup size | 32A |
| Boobs | Real/Natural |
| Born | November 27, 1989 |
|---|---|
| Birthplace | Braniewo, Warmian-Masurian, Poland |
| Ethnicity | Caucasian |
| Hair color | Brown |
| Eye color | Blue |
| Height | 5'5" (165 cm) |
| Weight | 110 lbs (50 kg) |
| Body type | Slim |
| Measurements | 32-25-36 |
| Bra/Cup size | 32A |
| Boobs | Real/Natural |