Riley Jenner
| Born | February 24, 1987 |
|---|---|
| Birthplace | California, United States |
| Ethnicity | Caucasian |
| Hair color | Blonde |
| Eye color | Blue |
| Height | 5'10" (177 cm) |
| Weight | 139 lbs (63 kg) |
| Body type | Slim |
| Measurements | 34-25-37 |
| Bra/Cup size | 34DD |
| Boobs | Fake/Enhanced |
| Born | February 24, 1987 |
|---|---|
| Birthplace | California, United States |
| Ethnicity | Caucasian |
| Hair color | Blonde |
| Eye color | Blue |
| Height | 5'10" (177 cm) |
| Weight | 139 lbs (63 kg) |
| Body type | Slim |
| Measurements | 34-25-37 |
| Bra/Cup size | 34DD |
| Boobs | Fake/Enhanced |