Anna De Ville
| Born | April 24, 1997 |
|---|---|
| Birthplace | Portland, Oregon, United States |
| Ethnicity | Caucasian |
| Hair color | Auburn |
| Eye color | Hazel |
| Height | 5'2" (157 cm) |
| Weight | 99 lbs (45 kg) |
| Body type | Slim |
| Measurements | 35-22-32 |
| Bra/Cup size | 32C |
| Boobs | Real/Natural |
| Born | April 24, 1997 |
|---|---|
| Birthplace | Portland, Oregon, United States |
| Ethnicity | Caucasian |
| Hair color | Auburn |
| Eye color | Hazel |
| Height | 5'2" (157 cm) |
| Weight | 99 lbs (45 kg) |
| Body type | Slim |
| Measurements | 35-22-32 |
| Bra/Cup size | 32C |
| Boobs | Real/Natural |