Mia Kay
| Born | April 27, 1999 |
|---|---|
| Birthplace | Cincinnati, Ohio, United States |
| Ethnicity | Caucasian |
| Hair color | Blonde |
| Eye color | Green |
| Height | 5'3" (160 cm) |
| Weight | 118 lbs (54 kg) |
| Body type | Slim |
| Measurements | 34-24-35 |
| Bra/Cup size | 32B |
| Boobs | Real/Natural |
| Born | April 27, 1999 |
|---|---|
| Birthplace | Cincinnati, Ohio, United States |
| Ethnicity | Caucasian |
| Hair color | Blonde |
| Eye color | Green |
| Height | 5'3" (160 cm) |
| Weight | 118 lbs (54 kg) |
| Body type | Slim |
| Measurements | 34-24-35 |
| Bra/Cup size | 32B |
| Boobs | Real/Natural |