Marilyn Johnson
| Born | May 11, 1999 |
|---|---|
| Birthplace | Las Vegas, Nevada, United States |
| Ethnicity | Caucasian |
| Hair color | Blonde |
| Eye color | Blue |
| Height | 5'9" (175 cm) |
| Weight | 125 lbs (57 kg) |
| Body type | Slim |
| Measurements | 34-24-36 |
| Bra/Cup size | 34C |
| Boobs | Real/Natural |
| Born | May 11, 1999 |
|---|---|
| Birthplace | Las Vegas, Nevada, United States |
| Ethnicity | Caucasian |
| Hair color | Blonde |
| Eye color | Blue |
| Height | 5'9" (175 cm) |
| Weight | 125 lbs (57 kg) |
| Body type | Slim |
| Measurements | 34-24-36 |
| Bra/Cup size | 34C |
| Boobs | Real/Natural |