Kiarra Kai
| Born | September 16, 1997 |
|---|---|
| Birthplace | Miami, Florida, United States |
| Ethnicity | Mixed-race |
| Hair color | Black |
| Eye color | Brown |
| Height | 5'7" (170 cm) |
| Weight | 110 lbs (50 kg) |
| Body type | Slim |
| Measurements | 35-27-37 |
| Bra/Cup size | 32C |
| Boobs | Real/Natural |
| Born | September 16, 1997 |
|---|---|
| Birthplace | Miami, Florida, United States |
| Ethnicity | Mixed-race |
| Hair color | Black |
| Eye color | Brown |
| Height | 5'7" (170 cm) |
| Weight | 110 lbs (50 kg) |
| Body type | Slim |
| Measurements | 35-27-37 |
| Bra/Cup size | 32C |
| Boobs | Real/Natural |