Lexi Lore
| Born | October 30, 1998 |
|---|---|
| Birthplace | Richmond, Virginia, United States |
| Ethnicity | Caucasian |
| Hair color | Blonde |
| Eye color | Brown |
| Height | 5'5" (165 cm) |
| Weight | 105 lbs (48 kg) |
| Body type | Slim |
| Measurements | 34-24-35 |
| Bra/Cup size | 34C |
| Boobs | Real/Natural |
| Born | October 30, 1998 |
|---|---|
| Birthplace | Richmond, Virginia, United States |
| Ethnicity | Caucasian |
| Hair color | Blonde |
| Eye color | Brown |
| Height | 5'5" (165 cm) |
| Weight | 105 lbs (48 kg) |
| Body type | Slim |
| Measurements | 34-24-35 |
| Bra/Cup size | 34C |
| Boobs | Real/Natural |