Freckle Lemonade
| Born | June 1, 1994 |
|---|---|
| Birthplace | Los Angeles, United States |
| Ethnicity | Black |
| Hair color | Black |
| Eye color | Green |
| Height | 5'8" (172 cm) |
| Weight | 118 lbs (54 kg) |
| Body type | Slim |
| Bra/Cup size | 34D |
| Boobs | Fake/Enhanced |
| Born | June 1, 1994 |
|---|---|
| Birthplace | Los Angeles, United States |
| Ethnicity | Black |
| Hair color | Black |
| Eye color | Green |
| Height | 5'8" (172 cm) |
| Weight | 118 lbs (54 kg) |
| Body type | Slim |
| Bra/Cup size | 34D |
| Boobs | Fake/Enhanced |