Lily Starfire
| Born | August 9, 2001 |
|---|---|
| Birthplace | Canton, Georgia, United States |
| Ethnicity | Black |
| Hair color | Black |
| Eye color | Brown |
| Height | 5'1" (154 cm) |
| Weight | 110 lbs (50 kg) |
| Body type | Slim |
| Measurements | 34DD-24-36 |
| Bra/Cup size | 34DD |
| Boobs | Real/Natural |
| Born | August 9, 2001 |
|---|---|
| Birthplace | Canton, Georgia, United States |
| Ethnicity | Black |
| Hair color | Black |
| Eye color | Brown |
| Height | 5'1" (154 cm) |
| Weight | 110 lbs (50 kg) |
| Body type | Slim |
| Measurements | 34DD-24-36 |
| Bra/Cup size | 34DD |
| Boobs | Real/Natural |