Maisey Monroe
| Born | November 5, 2002 |
|---|---|
| Birthplace | Canada |
| Ethnicity | Caucasian |
| Hair color | Blonde |
| Eye color | Green |
| Height | 5'4" (162 cm) |
| Weight | 120 lbs (54 kg) |
| Body type | Average |
| Measurements | 32C-28-38 |
| Bra/Cup size | 32C |
| Boobs | Real/Natural |
| Born | November 5, 2002 |
|---|---|
| Birthplace | Canada |
| Ethnicity | Caucasian |
| Hair color | Blonde |
| Eye color | Green |
| Height | 5'4" (162 cm) |
| Weight | 120 lbs (54 kg) |
| Body type | Average |
| Measurements | 32C-28-38 |
| Bra/Cup size | 32C |
| Boobs | Real/Natural |