Jill Taylor
| Born | October 26, 2004 |
|---|---|
| Birthplace | Alaska, United States |
| Ethnicity | Caucasian |
| Hair color | Blonde |
| Eye color | Blue |
| Height | 5'7" (170 cm) |
| Weight | 145 lbs (66 kg) |
| Body type | Average |
| Measurements | 38-29-38 |
| Bra/Cup size | 36B |
| Boobs | Real/Natural |
| Born | October 26, 2004 |
|---|---|
| Birthplace | Alaska, United States |
| Ethnicity | Caucasian |
| Hair color | Blonde |
| Eye color | Blue |
| Height | 5'7" (170 cm) |
| Weight | 145 lbs (66 kg) |
| Body type | Average |
| Measurements | 38-29-38 |
| Bra/Cup size | 36B |
| Boobs | Real/Natural |