Katie Summers
| Born | July 9, 1989 |
|---|---|
| Birthplace | Fort Worth, Texas, United States |
| Ethnicity | Caucasian |
| Hair color | Blonde |
| Eye color | Blue |
| Height | 5'5" (165 cm) |
| Weight | 125 lbs (57 kg) |
| Body type | Slim |
| Measurements | 34D-28-40 |
| Bra/Cup size | 34D |
| Boobs | Fake/Enhanced |
| Born | July 9, 1989 |
|---|---|
| Birthplace | Fort Worth, Texas, United States |
| Ethnicity | Caucasian |
| Hair color | Blonde |
| Eye color | Blue |
| Height | 5'5" (165 cm) |
| Weight | 125 lbs (57 kg) |
| Body type | Slim |
| Measurements | 34D-28-40 |
| Bra/Cup size | 34D |
| Boobs | Fake/Enhanced |