Kaci Starr
| Born | June 29, 1985 |
|---|---|
| Birthplace | Hesperus, Colorado, United States |
| Ethnicity | Mixed-race |
| Hair color | Brown |
| Eye color | Brown |
| Height | 5'3" (160 cm) |
| Weight | 129 lbs (59 kg) |
| Body type | Slim |
| Measurements | 36C-25-32 |
| Bra/Cup size | 36C |
| Boobs | Real/Natural |
| Born | June 29, 1985 |
|---|---|
| Birthplace | Hesperus, Colorado, United States |
| Ethnicity | Mixed-race |
| Hair color | Brown |
| Eye color | Brown |
| Height | 5'3" (160 cm) |
| Weight | 129 lbs (59 kg) |
| Body type | Slim |
| Measurements | 36C-25-32 |
| Bra/Cup size | 36C |
| Boobs | Real/Natural |