Summer Bailey
| Born | June 8, 1989 |
|---|---|
| Birthplace | Miami, Florida, United States |
| Ethnicity | Latin |
| Hair color | Brown |
| Eye color | Brown |
| Height | 5'3" (160 cm) |
| Weight | 121 lbs (55 kg) |
| Body type | Average |
| Measurements | 32C-27-38 |
| Bra/Cup size | 32C |
| Boobs | Real/Natural |
| Born | June 8, 1989 |
|---|---|
| Birthplace | Miami, Florida, United States |
| Ethnicity | Latin |
| Hair color | Brown |
| Eye color | Brown |
| Height | 5'3" (160 cm) |
| Weight | 121 lbs (55 kg) |
| Body type | Average |
| Measurements | 32C-27-38 |
| Bra/Cup size | 32C |
| Boobs | Real/Natural |